Home > O firmie

Administrowanie

Firma Pokój-do-wynajęcia.pl powstała z myślą o przedsiębiorczych osobach, które posiadają mieszkanie na wynajem i chcą czerpać z tego tytułu atrakcyjne zyski finansowe. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę, która jest inna niż wszystkie! Administrowanie, home staging, doradztwo/konsultacje pod kątem rentowności inwestycji, a wkrótce także szkolenia!


CO OFERUJEMY?

 

ADMINISTROWANIE WYNAJMOWANYMI MIESZKANIAMI

To oferta dla osób posiadających mieszkanie na wynajem. Jeśli mieszkasz daleko, nie masz czasu albo głowy do doglądania swojej nieruchomości czy szukania najemców - zleć to nam!


Jesteśmy po to, aby Tobie pomóc!

Mnóstwo osób zajmuje się wynajmem po amatorsku, często zaniżając kwotę najmu, aby mieć klientów. Niejedno mieszkanie ma dużo większy potencjał, który często łatwo wykorzystać.

Zawsze chętnie rozmawiamy i doradzamy naszym klientom, bo zazwyczaj nie wiedzą, że mogą czerpać z wynajmu nieruchomości spore zyski i cieszyć się ze świetnej inwestycji.
 

Ilość mieszkań Prowizja za wynajem Comiesięczne zarządzanie Oferta łączona
1 mieszkanie  80% czynszu najmu  8% czynszu najmu  14% czynszu najmu*
2-3 mieszkania  70% czynszu najmu  7% czynszu najmu  12,5% czynszu najmu*
4 mieszkania i więcej  60% czynszu najmu  6% czynszu najmu  11% czynszu najmu*

 


* opłata prowizyjna wliczona w cenę, nie ulega zmianie przez cały okres trwania umowy, która obowiązuje zawsze do końca sierpnia.


DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA "SZERSZA PERSPEKTYWA" OFERTA ŁĄCZONA WYNOSI ZAWSZE 11%, NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI POWIERZONYCH NAM MIESZKAŃ!!!